Matki są różne. Nie ma dwóch takich samych. Drogi Widzu, żeby ułatwić Ci życie, przygotowaliśmy charakterystykę naszych spektakli pod kątem upodobań Twojej Mamy. Dzięki temu zgrabnie i szybko wybierzesz odpowiedni prezent na 26 maja! Teraz wszystko stanie się prostsze! Nie musisz dziękować (choć, oczywiście, możesz) :-)

GRA W ŻYCIE – to doskonała propozycja dla Mamy, która lubi rozważać alternatywne scenariusze i zastanawiać się, co by się stało gdyby w młodości jednak nie poznała Twojego taty i wyruszyła w podróż dookoła świata…

SCENY NIEMALŻE MAŁŻEŃSKIE – na tym spektaklu Twoja Mama będzie śmiać się do łez! Grażyna Barszczewska i Grzegorz Damięcki przeniosą ją w świat kabaretu literackiego, który nie tylko bawi, ale i wzrusza. To prawdziwa perełka teatralna!

TRANS-ATLANTYK – jeśli Twoja Mama uwielbia prozę Gombrowicza i jest żywo zainteresowana sprawami Polski powinna wyruszyć w teatralny rejs z Przemysławem Bluszczem, Krzysztofem Draczem i Arturem Barcisiem. Uwaga – przygotuj się na długą i burzliwą dyskusję po przedstawieniu!

W PROGU – Marian Opania zabierze Twoją Mamę w szaloną podróż w czasie i przestrzeni. Metafizyczna historia detektywistyczna pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji wciągnie ją bez reszty.

ABSOLUTNIE, CZYLI BOŃCZYK SPIEWA MŁYNARSKIEGO – czy Twoja Mama nuci sobie pod nosem przeboje Wojciecha Młynarskiego? Czy, jak z rękawa, sypie cytatami z twórczości Mistrza? Jeśli tak, to teatralny recital Jacka Bończyka przyniesie jej mnóstwo radości!

MERYLIN MONGOŁ – idealny spektakl dla Mam, które lubią Agatę Kuleszę i Marcina Dorocińskiego! Współczesny dramat o tęsknocie za lepszym życiem, okraszony odrobiną czarnego humoru, w reżyserii Bogusława Lindy zaspokoi nawet najbardziej wybredne teatralno-matczyne gusta.

CESARZ – Twoja Mama zaczytuje się w reportażach? Bilet na inscenizację najsłynniejszej książki Ryszarda Kapuścińskiego na pewno ją ucieszy! Spektakl poraża aktualnością i znakomitym aktorstwem. W obsadzie m.in. Maria Ciunelis, Marcin Dorociński i Marian Opania.

Do boju! Mama czeka!