Aktualności

sprawdź repertuar na nowy sezon 2021/2022

Po premierze “Ławy przysięgłych”

To był chyba najdłuższy w historii Teatru Ateneum proces produkcji spektaklu. Pandemia mocno skomplikowała termin premiery “Ławy przysięgłych” Ivana Klimy w reż Jakuba Krofty. Spektakl na żywo, z widzami, po raz pierwszy, po blisko roku od premiery online, zaprezentowaliśmy dopiero 11 września, w ostatnią sobotę. Aktorzy i twórcy zostali nagrodzeni owacją na stojąco.

Uwagi Szwagra Szekspira (Video)

Szwagier Szekspira nawiedził Artura Andrusa! Jego błyskotliwe uwagi zostały skrupulatnie spisane przez artystę i wspaniale zinterpretowane przez zespół aktorski Teatru Ateneum. Musicie zobaczyć “Uwagi Szwagra Szekspira”, a potem pędem do teatru! Czekamy na Was! Niech ożyje teatr!

Ruszamy z Sezonem 2021/2022 (VIDEO)

Ekipa techniczna kończy montaż scenografii, aktorzy w garderobach powtarzają swoje teksty, foyer już wysprzątane. Wracamy w Nowym Sezonie Artystycznym 2021/2022! Już teraz zobaczcie naszą zapowiedź Sezonu!

ARTUR TYSZKIEWICZ NOWYM DYREKTOREM TEATRU ATENEUM (VIDEO)

Nowy sezon teatralny przyniósł zmiany w Teatrze Ateneum im. Stefana Jaracza w Warszawie. Funkcję dyrektora Teatru objął Artur Tyszkiewicz, reżyser teatralny. Obejrzyjcie wywiad z naszym dyrektorem, w którym zdradza plany na nowy sezon.