Ukończył warszawską PWST w 1987 roku. Zaraz po szkole dołączył do zespołu Teatru Ateneum. Gra również w Teatrze TV i użycza głosu postaciom z filmów animowanych.

SPEKTAKLE Z BIEŻĄCEGO REPERTUARU

Kakambo, Drzwi, Dowódca Bułgarów w “Kandyd, czyli Optymizm” wg Voltaire’a
reżyseria – Adam i Maciej Wojtyszkowie (premiera 2017 – w przygotowaniu)

Steve w “Tramwaju zwanym pożądaniem” T. Williamsa
reżyseria – Bogusław Linda (premiera 2014)

Lucien Chevalw “Kolacji dla głupca” Francisa Vebera,
reżyseria – Wojciech Adamczyk (premiera 2001)

SPEKTAKLE ARCHIWALNE

Tomasz Dzióbek/Pyłek “Śnie nocy letniej” Williama Shakespearea,
reżyseria – Bożena Suchocka (premiera 2012)

Ów – Nieufny w spektaklu “Stacyjka Zdrój”,
scenariusz i reżyseria – Adam Opatowicz, Andrzej Poniedzielski (premiera 2008)

“Album rodzinny” Jana Kaczmarka,
reżyseria – Adam Opatowicz, Andrzej Poniedzielski (premiera 2007)

Lowka w “Zmierzchu” Izaaka Babla,
reżyseria – Bogdan Michalik (premiera 2005)

Fiodor w sztuce “…i tyle miłości” na podstawie “Diabła leśnego” Antoniego Czechowa,
reżyseria – Andrzej Domalik (premiera 2005)

Ojciec Laval w “Demonach” Johna Whitinga,
reżyseria – Wojciech Adamczyk (premiera 2004)

Żandarm w sztuce “Frédérick czyli Bulwar Zbrodni” Erica – Emmanuela Schmitta,
reżyseria – Wojciech Adamczyk (premiera 2003)

“Nos” Mikołaja Gogola,
reżyseria – Gabriel Gietzky (premiera 2002 – przedstawienie warsztatowe Wydziału Reżyserii
Akademii Teatralnej w Warszawie )

“Cyrano de Bergerac” Edmonda Rostanda,
reżyseria – Krzysztof Zaleski (premiera 1999)

Edmund Tyrone w “Zmierzchu długiego dnia” Eugene O’Neilla,
reżyseria – Waldemar Śmigasiewicz (premiera 1997)

Teofil von Münchausen w “Prawdomównym kłamcy” Grigorija Gorina,
reżyseria – Maciej Wojtyszko (premiera 1995)

Strażnik w więzieniu; Marynarz w “Scenach z egzekucji” Howarda Barkera,
reżyseria – Andrzej Pawłowski (premiera 1995)

Cyryl w sztuce “Iwona księżniczka Burgunda” Witolda Gombrowicza
reżyseria – Waldemar Śmigasiewicz, Maciej Wojtyszko (premiera 1994)

Arnold Max w sztuce “Matka noc” Kurta Vonneguta,
reżyseria – Wojciech Adamczyk (premiera 1993)

Bruno Schulz vel Józef N w “Księdze czasu” Bruno Schulza,
reżyseria – Andrzej Pawłowski (premiera 1992)

Feliks w “Słomkowym kapeluszu” Eugene Labichea,
reżyseria – Krzysztof Zaleski (premiera 1992)

Haping w “Śmierci komiwojażera” Arthura Millera,
reżyseria – Feliks Falk (premiera 1992)

Czesio w “Polowaniu na karaluchy” Janusza Głowackiego,
reżyseria – Laco Adamik (premiera 1991)

Ferdynand w “Burzy” Williama Shakespearea,
reżyseria – Krzysztof Zaleski (premiera 1991)

Mularz w “Zemście” Aleksandra Fredry,
reżyseria – Gustaw Holoubek (premiera 1990)

Tommy w sztuce “Którzy upadają” Samuela Becketta,
reżyseria – Bożena Suchocka, Jarosław Ostaszkiewicz (premiera 1990)

“Mała apokalipsa” Tadeusza Konwickiego,
reżyseria – Krzysztof Zaleski (premiera 1989)

“Niebo zawiedzionych” Bertolta Brechta,
reżyseria – Lena Szurmiej (premiera 1989)

Mutant w “Kabarecie Kici-Koci” Mirona Białoszewskiego,
reżyseria – Tadeusz Słobodzianek (premiera 1988)

Chłopiec w “Samobójcy” Nikołaja Erdmana,
reżyseria – Andrzej Rozhin (premiera 1988)

Torup w “Lecie” Tadeusza Rittnera,
reżyseria – Aleksandra Śląska (premiera 1987 – PWST)

Pancho w “Przeklętym tangu” Manuela Puiga,
reżyseria – Lena Szurmiej (premiera 1986 – PWST)