🏆

Teatr Ateneum laureatem „Podcastu Roku” – Ogólnopolskiego Konkursu im. redaktora Janusza Majki w kategorii Zleceniodawca podcastu ATENEUM, SŁUCHAM!

„Podcast Roku” to pierwszy ogólnopolski konkurs, który wyróżnia jakość, oryginalność i kulturę przekazu różnych form dźwiękowych w mediach cyfrowych. Konkurs upamiętnia redaktora Janusza Majkę, związanego przez niemal 40 lat z Polskim Radiem w Rzeszowie.

“Podcast Roku” promuje wysokie standardy dziennikarskie i udane debiuty w mediach internetowych, docenia także marki aktywnie angażujące się w podcasty.

Teatr Ateneum otrzymał honorowe wyróżnienie w kategorii Zleceniodawcy za serię podcastów ATENEUM, SŁUCHAM realizowanych we współpracy z dziennikarką Teresą Drozdą.

Jury konkursu uzasadniło swoją decyzję przyznania nagrody: „za miłość do teatru pięknie ubraną w słowa, za umiejętne przybliżanie kultury, połączone z nienachalnym budowaniem wiarygodności marki w podcaście a także za nienaganny warsztat i zróżnicowany sposób prowadzenia opowieści, bogactwo głosów i duży potencjał budowania rozpoznawalności marki”.

Miłość do teatru wygrała konkurencję z różnorodnymi firmami – dużymi markami na rynku!

Teresa Drozda i Artur Tyszkiewicz, dyrektor Teatru Ateneum ze statuetką konkursu “Podcast roku” za serię podcastów ATENEUM, SŁUCHAM