Ktoś zapukał mi do buta, czyli jubileusz 21 lat Mumio

Drodzy Państwo!

Mija 21 lat Mumio na scenie i ekranie. Z tej okazji zapraszamy was gorąco a z drugiej strony serdecznie na bezprecedensowe wydarzenie – Ktoś zapukał mi do buta, czyli 21 lat Mumio. Pragniemy zaprezentować Państwu podczas czerwcowych wieczorów w Teatrze Ateneum i nie tylko, to co najcenniejsze w historii i specyfice Mumio, najlepsze sceny, pamiętne postaci, szalone improwizacje, spotkania z przyjaciółmi oraz pokazać to, czego jeszcze nikomu i nigdzie nie pokazywaliśmy na scenie i ekranie.

Ktoś zapukał mi do buta, spektakl finałowy – czyli jak zmieścić 21 lat MUMIO w dwie godziny. Swoisty ekstrakt tego co najciekawsze w Mumio. Do udziału w spektaklu wysłaliśmy zaproszenia wszystkim postaciom mumiowego unniwersum. Nie mamy pewności, kto przyjdzie, spodziewamy się Jeżyka, Psa, Biedronnki, Pancernników, Sokoła, Fok, piętnastu tysięcy ludzi z osiedla za przystankiem, Profesora Sasaskiego, Duszanna z motorem, Pana z saturatorem, Macieja, Jędrzeja, Pani Serwusowej z Panem Eugeniuszem i oczywiście Symfonicznego Chóru oraz wielu, wielu innych gości,  których jako niespodzianki zachować pragniemy.

Tak szalonego, nieprzewidywalnego i brawurowego spektaklu Mumio jeszcze nie było.

Uwaga: wydarzenie ma charakter jednorazowy i niepowtarzalny.

 

Recenzje:

UwielbiamMumio za ich absurdalną wyobraźnię, wyjątkowe aktorstwo, nieprzewidywalność i improwizację. Zapraszają mnie zawsze w inny lepszy świat, udawadniając, że komedia może być wielką sztuką. …“Ktoś zapukał mi do buta”…. wszystko co uwielbiam na jednej scenie… To może być… przebój…

Artur Z. zwykle 7 rząd

 

NAJBLIŻSZE SPEKTAKLE