Ania

About Anna Barc

This author has not yet filled in any details.
So far Anna Barc has created 559 blog entries.

„Nad Czarnym Jeziorem” – zdjęcia ze spektaklu

Jesteśmy po premierze "Nad Czarnym Jeziorem" Dea Loher w reżyserii Iwony Kempy. Przedstawiamy pierwsze zdjęcia. Gramy: 1, 13, 14, 15, 16 lutego.

Sceny niemalże małżeńskie

Wieczór teatralny oparty na felietonach, monologach, zabawnych dialogach i biografii Stefanii Grodzieńskiej. Grają: Grażyna Barszczewska i Grzegorz Damięcki.

Trans-Atlantyk

Polska, Polsce, Polską, w Polsce, o Polsko... Polska wymieniana na dziesiątki sposobów jest obsesją bohaterów "Trans-Atlantyku" i jej autora a zarazem narratora, WITOLDA GOMBROWICZA.

Patronat Ambasady Argentyny

Ambasada Republiki Argentyny w Polsce objęła patronatem honorowym premierę „Trans-Atlantyku” Witolda Gombrowicza w reż. Artura Tyszkiewicza.

Nad czarnym jeziorem

Niezwykła i przejmująca niemiecka sztuka współczesna mówi o problemach międzyludzkich, ale bodaj najbardziej o pustej przestrzeni między pokoleniami, zapełnionej pieniędzmi, karierą i obojętnością zamiast prawdziwej miłości.

Nad czarnym jeziorem

Tramwaj zwany pożądaniem – już 100. spektakli!

7 grudnia zagraliśmy "Tramwaj zwany pożądaniem" Tennessee Williamsa w reżyserii Bogusława Lindy już po raz 100! Gratulujemy aktorom i twórcom spektaklu sukcesu. Spektakl jest w repertuarze od 27 lutego 2014.

Trans-Atlantyk

Ojciec

Czyj świat jest prawdziwszy – chorego ojca czy pozornie zdrowej rodziny? Współczesna tragikomedia francuska z Marianem Opanią w głównej roli.

Grażyna Barszczewska laureatką Nagrody im. Ireny Solskiej

Grażyna Barszczewska została laureatką 7. edycji Nagrody im. Ireny Solskiej. Artystce serdecznie gratulujemy wyróżnienia a Państwa zapraszamy na spektakl "Sceny niemalże małżeńskie..." z jej udziałem.