Lukasz

About Łukasz Kustrzyński

This author has not yet filled in any details.
So far Łukasz Kustrzyński has created 73 blog entries.

Po premierze „Fantazji polskiej” (zdjęcia)

Emocje po premierze "Fantazji polskiej" w reż. Andrzeja Strzeleckiego jeszcze w nas nie opadły. Zobaczcie co się u nas działo w ten sobotni wieczór.

Awaria telefonów stacjonarnych

Z przyczyn od nas niezależnych awarii uległy telefony stacjonarne. Bardzo prosimy o kontakt na numery telefonów komórkowych: 785 502 678 (recepcja) oraz 785 502 201 (kasa). Za utrudnienia przepraszamy.

„Fantazja polska” – pierwsze zdjęcia

Prezentujemy pierwsze zdjęcia z "Fantazji polskiej" w reż. Andrzeja Strzeleckiego. Krzysztof Tyniec jako Ignacy Jan Paderewski. Premiera 17 listopada.

Helena Paderewska, kontrowersyjna i nietuzinkowa

Helena Paderewska za wzorową hodowlę kur ozdobnych zdobyła ponad setkę nagród. Żona Paderewskiego jest postacią ze wszech miar nietuzinkową. Premiera spektaklu "Fantazja polska" już 17 listopada!

Paderewski pierwszym polskim celebrytą

Czy wiecie, że Ignacy Paderewski po Ameryce podróżował własnym wagonem z instrumentami? Można powiedzieć, że był pierwszym polskim celebrytą. Premiera spektaklu "Fantazja polska" już 17 listopada!

Listopad z Paderewskim – świętujemy odzyskanie niepodległości

Przed nami moc atrakcji w związku z 100. rocznicą odzyskania niepodległości i urodzinami I. J. Paderewskiego! Premiera, koncert, pokaz filmu. Świętujmy razem!

Tyniec zaprasza na premierę FANTAZJI POLSKIEJ

Krzysztof Tyniec, wcielający się w rolę Ignacego Paderewskiego w "Fantazji polskiej", zaprasza na premierę. To już 17 listopada! Nie można tego przegapić!

Koncert przy okazji premiery FANTAZJI POLSKIEJ

Zapraszamy serdecznie na koncert "Paderewski w Ameryce", który przeniesie nas w świat Ignacego Jana Paderewskiego. Odbędzie się 19 listopada (poniedziałek) o godz. 19.00 na Scenie Głównej. Wstęp wolny.

FANTAZJA POLSKA – premiera spektaklu

Krzysztof Tyniec jako I. J. Paderewski w fascynującej opowieści o sztuce, wielkiej polityce, odzyskaniu niepodległości i imponującej sile kobiet. Spektakl reżyseruje Andrzej Strzelecki. Premiera już 17 listopada.

150. spektakl „W progu”!

Niektóre spektakle są tak dobre, że w ogóle nie schodzą z afisza! Zagraliśmy po raz 150. spektakl „W progu” z doskonałym pod każdym względem Marianem Opanią.