Aneta

About Aneta Kielak

This author has not yet filled in any details.
So far Aneta Kielak has created 144 blog entries.

Zmarł autor „Antygony w Nowym Jorku”

Dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci JANUSZA GŁOWACKIEGO - dramaturga, prozaika, scenarzysty. ... Mieliśmy wspólne plany, nie wszystkie rozmowy udało nam się dokończyć... Januszu, odpoczywaj w spokoju!

Nowy sezon

Nowy sezon rozpoczniemy 8 września spektaklami - "Kolacja dla głupca" i "Sceny niemalże małżeńskie...". Wierzymy, że spektakle, które tak Państwo lubią, będą pomyślnym wprowadzeniem w kolejny sezon! Do zobaczenia w Ateneum!

Repertuar na wrzesień i październik

Znamy repertuar na wrzesień i październik. Zapraszamy do Teatru Ateneum! Warto z wyprzedzeniem kupić bilet i być z nami od początku nowego sezonu. Bilety są dostępne w sprzedaży online.

„Nastasja Filipowna” setny spektakl

Za nami jubileuszowe przedstawienie "Nastasji Filipownej". Gratulujemy serdecznie twórcom tego spektaklu i... odliczamy dalej!

Prapremiera „Ojca” F. Zellera w reż. Iwony Kempy

8 kwietnia odbyła się premiera sztuki F. Zellera "Ojciec", z Marianem Opanią w roli tytułowej. W roli córki Magdalena Schejbal. Reżyseria Iwona Kempa.

„Teatr żywy i aktualny”

Zapraszamy do odwiedzenia wystawy plenerowej „Oddech. Teatr Erwina Axera i Warszawa teatralna 1956–1966”. Jesteśmy tam.

BAL MANEKINÓW pokaz spektaklu TV w Ateneum

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru zapraszamy na bezpłatny pokaz telewizyjnej wersji przedstawienia BAL MANEKINÓW w reż. Janusza Warmińskiego.

Żegnamy Wojciecha Młynarskiego

Wojtku, za wszystko co nam dałeś: wspaniałą twórczość, spory kawałek swojego życia, powody do uśmiechu i zamyślenia; piękno i dobro, którymi dzieliłeś się z nami i naszą publicznością - ODPOCZYWAJ W POKOJU!

Gustaw Holoubek. Dziewiąta rocznica śmierci.

Dziewięć lat temu odszedł wybitny aktor i Dyrektor naszego Teatru - Gustaw Holoubek.

Nagroda im. Zbyszka Cybulskiego

Julia Kijowska otrzymała nominację do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego, za rolę w filmie "Zjednoczone stany miłości".