Aneta

About Aneta Kielak

This author has not yet filled in any details.
So far Aneta Kielak has created 142 blog entries.

Repertuar na wrzesień

Znamy już repertuar na wrzesień. Serdecznie zapraszamy do Teatru Ateneum! Warto z wyprzedzeniem kupić bilet i być z nami od samego początku nowego sezonu. Bilety są dostępne w sprzedaży online.

„Nastasja Filipowna” setny spektakl

Za nami jubileuszowe przedstawienie "Nastasji Filipownej". Gratulujemy serdecznie twórcom tego spektaklu i... odliczamy dalej!

Prapremiera „Ojca” F. Zellera w reż. Iwony Kempy

8 kwietnia odbyła się premiera sztuki F. Zellera "Ojciec", z Marianem Opanią w roli tytułowej. W roli córki Magdalena Schejbal. Reżyseria Iwona Kempa.

„Teatr żywy i aktualny”

Zapraszamy do odwiedzenia wystawy plenerowej „Oddech. Teatr Erwina Axera i Warszawa teatralna 1956–1966”. Jesteśmy tam.

BAL MANEKINÓW pokaz spektaklu TV w Ateneum

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru zapraszamy na bezpłatny pokaz telewizyjnej wersji przedstawienia BAL MANEKINÓW w reż. Janusza Warmińskiego.

Żegnamy Wojciecha Młynarskiego

Wojtku, za wszystko co nam dałeś: wspaniałą twórczość, spory kawałek swojego życia, powody do uśmiechu i zamyślenia; piękno i dobro, którymi dzieliłeś się z nami i naszą publicznością - ODPOCZYWAJ W POKOJU!

Gustaw Holoubek. Dziewiąta rocznica śmierci.

Dziewięć lat temu odszedł wybitny aktor i Dyrektor naszego Teatru - Gustaw Holoubek.

Nagroda im. Zbyszka Cybulskiego

Julia Kijowska otrzymała nominację do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego, za rolę w filmie "Zjednoczone stany miłości".

Jubileusz Magdaleny Zawadzkiej

Z okazji 50-lecia pracy Magdaleny Zawadzkiej zagraliśmy 4 lutego spektakl „Lilka, cud miłości" oparty na twórczości Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej. Obok jubilatki wystąpiły: Paulina Holtz, Krystyna Tkacz, Joanna Żółkowska.

Pocałunek

Ona i on. Na pierwszy rzut oka nic ich nie łączy – z wyjątkiem samotności. Za ich, niby przypadkowymi, spotkaniami kryje się jednak coś jeszcze. W obsadzie wyborny duet: Marzena Trybała i Krzysztof Tyniec.