Ania

About Anna Barc

This author has not yet filled in any details.
So far Anna Barc has created 523 blog entries.

Sebastian Jasnoch

Artur Andrus

Restauracja „Nadwiślański Świt”

Specjalna promocja dla naszych widzów - w restauracjach "Nadwiślański Świt" i "Kuchnia Warszawska" (tuż za rogiem ulicy Jaracza na ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33) z biletem do Teatru Ateneum otrzymacie Państwo 10 % rabatu.

KONCERT NA WIELE SERC

30 stycznia o godz. 19.00 zapraszamy serdecznie na koncert charytatywny ,,Artyści Artystom - Koncert na wiele serc". Udział w koncercie potwierdziło wiele gwiazd polskiej sceny i estrady. Będzie to wyjątkowa edycja świąteczna.

RÓBMY SWOJE

Spektakl złożony z bardziej i mniej znanych piosenek w wykonaniu naszych aktorów nazwaliśmy – za Młynarskim – RÓBMY SWOJE. Bo w każdych czasach, dobrych czy złych, warto się tego trzymać.

Jan Peszek

Grażyna Barszczewska

Warszawa dla Aleppo

W związku z dramatyczną sytuacją ludności cywilnej w syryjskim Aleppo, miasto stołeczne Warszawa postanowiło włączyć się do akcji pomocowej. Zachęcamy naszych widzów do włączenia się do tej akcji.

Piotr Fronczewski

Papieżyca

O tym, jak niezwykła kobieta postanowiła uratować rozpadające się chrześcijaństwo... W jaki sposób – przekonajcie się sami, oglądając w roli Papieżycy wielką damę polskiego i naszego teatru, Teresę Budzisz-Krzyżanowską.