Ania

About Anna Barc

This author has not yet filled in any details.
So far Anna Barc has created 536 blog entries.

Przerwa wakacyjna

Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony sezon i zapraszamy ponownie we wrześniu. Po wakacjach gramy od 8 września. Bilety już są dostępne w sprzedaży online.

9. Międzynarodowy Festiwal Szkół Teatralnych ITSelF

Rusza sprzedaż biletów na Międzynarodowy Festiwal Szkół Teatralnych ITSelf. W programie prezentacja spektakli dyplomowych szkół teatralnych z wielu krajów. Część spektakli do zobaczenia na scenie Ateneum.

„Demon teatru” gościnnie w Krakowie

W czwartek, 6 lipca, w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie zaprezentujmy spektakl "Demon teatru, czyli mniejsza o to" Bogusława Schaeffera w ramach VIII KRAKOWSKICH MINIATUR TEATRALNYCH. Zapraszamy!

Ojciec

Czyj świat jest prawdziwszy – chorego ojca czy pozornie zdrowej rodziny? Współczesna tragikomedia francuska z Marianem Opanią w głównej roli.

Błogie dni

Przypadek zetknął starszą panią i równie niemłodego byłego aktora w domu, gdzie samotność miesza się ze wspomnieniami lepszych czasów. Czy dni starości mogą być błogie? Czasem mogą. Chociaż...

Demon teatru

Jeśli masz wrażenie, że wszystko wokół jest teatrem, przyjdź na "Demona teatru" Bogusława Schaeffera. Zobaczysz aktorów, którzy nikogo nie udają. I to jest dopiero teatr! Reżyseruje Andrzej Domalik.

Jacek Kaczmarski – lekcja historii

Pieśni Kaczmarskiego poświęcone kilkunastu słynnym obrazom śpiewa „młode Ateneum” z Jackiem Bończykiem. Drapieżne i nowoczesne brzmienie nadają nowe aranże.

Premiera „KANDYD, CZYLI OPTYMIZM”

Grają, śpiewają, tańczą - a wszystko ze szczyptą filozofii, z potrzeby szukania sensu. Reżyseria - Maciej Wojtyszko, Adam Wojtyszko. Zapraszamy na popremierowe spektakle.

Monday-Day

Wieczór Jubileuszowy „mistrza i opiekuna słowa” Andrzeja Poniedzielskiego, z okazji Jego 60. urodzin. Wieczór pełen wspomnień, wzruszeń, radości i niespodzianek.

Kiosk Kultury

Pierwszy w Warszawie Kiosk Kultury przy Krakowskim Przedmieściu 7 vis-a-vis bramy wejściowej do Kampusu Głównego UW prowadzi sprzedaż biletów do ponad 40 warszawskich instytucji kultury m.in. do teatrów.