Ania

About Anna Barc

This author has not yet filled in any details.
So far Anna Barc has created 538 blog entries.

Godzina „W” – 73. rocznica Powstania Warszawskiego

Janusz Warmiński ps. "Murzyn" był dzielnym, odważnym i odpowiedzialnym dowódcą. Ci, którzy Go znali i pracowali z Nim mówią, że takim był również Dyrektorem.

Edukacja Rity

Młoda kobieta, zmęczona życiem u boku męża, spotyka znanego Profesora i stopniowo uświadamia sobie swoją wartość, co radyklanie odmienia jej życie. Występują: Piotr Fronczewski i Katarzyna Ucherska

Spowiedź motyla

„Spowiedź motyla” to projekt wg koncepcji Julii Kijowskiej i Wojciecha Farugi, angażujący w eksperymentalny proces twórczy, a także w sam spektakl, dzieci i ich perspektywę widzenia świata. Premiera 5 października.

9. Międzynarodowy Festiwal Szkół Teatralnych ITSelF

Na przełomie czerwca i lipca 2017 odbył się Międzynarodowy Festiwal Szkół Teatralnych ITSelf. Zaprezentowano spektakle dyplomowe szkół teatralnych z wielu krajów. Część spektakli zagrano na scenie Ateneum.

Kiosk Kultury

Pierwszy w Warszawie Kiosk Kultury przy Krakowskim Przedmieściu 7 vis-a-vis bramy wejściowej do Kampusu Głównego UW prowadzi sprzedaż biletów do ponad 40 warszawskich instytucji kultury m.in. do teatrów.

Przerwa wakacyjna

Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony sezon i zapraszamy ponownie we wrześniu. Po wakacjach gramy od 8 września. Bilety już są dostępne w sprzedaży online.

„Demon teatru” gościnnie w Krakowie

W czwartek, 6 lipca, w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie zaprezentowaliśmy spektakl "Demon teatru, czyli mniejsza o to" Bogusława Schaeffera w ramach VIII KRAKOWSKICH MINIATUR TEATRALNYCH.

Ojciec

Czyj świat jest prawdziwszy – chorego ojca czy pozornie zdrowej rodziny? Współczesna tragikomedia francuska z Marianem Opanią w głównej roli.

Błogie dni

Przypadek zetknął starszą panią i równie niemłodego byłego aktora w domu, gdzie samotność miesza się ze wspomnieniami lepszych czasów. Czy dni starości mogą być błogie? Czasem mogą. Chociaż...

Demon teatru

Jeśli masz wrażenie, że wszystko wokół jest teatrem, przyjdź na "Demona teatru" Bogusława Schaeffera. Zobaczysz aktorów, którzy nikogo nie udają. I to jest dopiero teatr! Reżyseruje Andrzej Domalik.