Ania

About Anna Barc

This author has not yet filled in any details.
So far Anna Barc has created 520 blog entries.

Sceny niemalże małżeńskie

Wieczór teatralny oparty na felietonach, monologach, zabawnych dialogach i biografii Stefanii Grodzieńskiej w wykonaniu Grażyny Barszczewskiej i Grzegorza Damięckiego.

Błogie dni

Przypadek zetknął starszą panią i równie niemłodego byłego aktora w domu, gdzie samotność miesza się ze wspomnieniami lepszych czasów. Czy dni starości mogą być błogie? Czasem mogą. Chociaż...

Edukacja Rity

W lutym zapraszamy na gościnny spektakl "Edukacja Rity" Willy Russell'a w reżyserii Andrzeja Strzeleckiego. Występują: Katarzyna Ucherska i Piotr Fronczewski.

RÓBMY SWOJE

Spektakl złożony z bardziej i mniej znanych piosenek w wykonaniu naszych aktorów nazwaliśmy – za Młynarskim – RÓBMY SWOJE. Bo w każdych czasach, dobrych czy złych, warto się tego trzymać.

Kasta la vista

Bohater tej sztuki, chciał tylko wypłacić pieniądze z banku. Ale prosta operacja bankowa kończy się walką o życie… Spektakl zdobył kilka nagród na festiwalach komedii. W głównej roli Krzysztof Tyniec.

Kinoteatr MUMIO – 25, 26 marca

Zapraszamy w marcu na kolejne spektakle w wykonaniu Kinoteatru Mumio pt. "WELCOME HOME BOYS". Mumio to sceniczne szaleństwo – inscenizacyjne,  literackie, muzyczne i oryginalna wizja humoru.

Welcome Home Boys

Zapraszamy na nowy program w wykonaniu Kinoteatru Mumio pt. "WELCOME HOME BOYS". Mumio to sceniczne szaleństwo – inscenizacyjne, literackie, muzyczne oraz konsekwencja w realizowaniu swojej, oryginalnej wizji humoru.

Restauracja „Nadwiślański Świt”

Specjalna promocja dla naszych widzów - w restauracjach "Nadwiślański Świt" i "Kuchnia Warszawska" (tuż za rogiem ulicy Jaracza na ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33) z biletem do Teatru Ateneum otrzymacie Państwo 10 % rabatu.

Warszawa dla Aleppo

W związku z dramatyczną sytuacją ludności cywilnej w syryjskim Aleppo, miasto stołeczne Warszawa postanowiło włączyć się do akcji pomocowej. Zachęcamy naszych widzów do włączenia się do tej akcji.

KONCERT NA WIELE SERC

30 stycznia o godz. 19.00 odbył się koncert charytatywny ,,Artyści Artystom - Koncert na wiele serc". Udział w koncercie wzięło wiele gwiazd polskiej sceny i estrady.